Сьогодні учні 9-А класу Кам’янського ліцею №1 разом із класним керівником Жиленком Олександром Олександровичем у День пам’яті та перемоги над нацизмом вшанували подвиг тих, хто боровся за мир і свободу, та згадали мільйони жертв Другої світової війни.
Учні поклали квіти до пам’ятних місць як знак вдячності, шани та світлої пам’яті про героїв і невинно загиблих.




Немає коментарів:
Дописати коментар