07 квітня 2026 року в м. Сміла відбулися змагання серед учнів Черкаського району з шахів третього етапу Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. Шахісти Камʼянського ліцею N1 стали чемпіонами (І місце) у молодшій та старшій групах, які здобули право змагатись у обласних змаганнях на четвертому етапі. Шахісти середньої групи здобули четверте місце. Пишаємось вами, ви найкращі!!!

Немає коментарів:
Дописати коментар