21 листопада 2025 року учні 9-А та 10-Б класів Комунального закладу "Кам'янський ліцей 1 Кам'янської міської ради Черкаської області " завітали на екскурсію до Кам'янського районного суду Черкаської області.
Під час заходу діти оглянули приміщення суду, зал судового засідання, канцелярію, камери для утримання обвинувачених, ознайомилися з роботою працівників охорони суду.
Разом із суддею - спікером Наталією БІЛОПОЛЬСЬКОЮ учні провели імпровізоване судове засідання по цивільній справі, де спробували себе в ролі позивача, відповідача, адвоката, свідків, секретаря судового засідання, судового розпорядника та працівника служби судової охорони. Також в приміщенні суду було проведено Всеукраїнський урок до Дня захисту дітей "Права дитини в мирний час і впродовж війни", де учні брали активну участь в навчальних вікторинах.





Немає коментарів:
Дописати коментар